Podstawowe wyposażenie każdej męskiej garderoby

Zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni w swojej garderobie posiadać takie rzeczy, które są absolutnie podstawowe i które mają charakter uniwersalny. Najlepiej od razu wybierać rzeczy dobre jakościowo, gdyż zazwyczaj takie podstawowe ubrania będą nam potrzebne zawsze, a dzięki temu, że będą uszyte z tkanin o lepszej jakości- nie będziemy musieli kupować ich aż tak często. Jakie ubrania należą do tych najbardziej podstawowych i najczęściej wykorzystywanych? W co koniecznie musimy się zaopatrzyć już teraz?

 

Topy, podkoszulki i inne bluzki o charakterze bazowym

 

W przypadku mężczyzn może to być t shirt męski basic, ale najlepiej zaopatrzyć się w kilka jego wersji kolorystycznych, tak, aby mieć możliwość wyboru. Tego typu podkoszulek zazwyczaj ubieramy pod bluzę, koszulę czy marynarkę, a jeśli naprawdę jest on lepszej jakości- możemy go założyć latem bez dodatkowego okrycia. Aby faktycznie był on najbardziej podstawową wersją takiej koszulki, nie może posiadać żadnych nadruków czy wzorów- powinien być gładki, biały, czarny, szary oraz granatowy. Z taką bazą koszulek w różnych kolorach zawsze uda się nam stworzyć ciekawą stylizację i nigdy nie będziemy narzekać na to, że nic do siebie nie pasuje.

 

Oprócz bazowych koszulek z krótkim rękawem, dobrze jest też zaopatrzyć się w takie same bluzki, ale z długim rękawem. Od naszych preferencji zależy, jakiego rodzaju wycięcie będą miały pod szyją- czy będzie to wycięcie półokrągłe, w serek, a może z listwą guzikową.

 

Odpowiednie spodnie również są istotne

 

Tutaj najbardziej podstawową wersją są spodnie dżinsowe z prostą nogawką, które ani nie są zbytnio obcisłe, ani też nie wyglądają na zbyt luźne. Kolor dżinsu dobrze jest dopasować do określonej pory roku- zimą częściej zakłada się ciemniejsze spodnie utrzymane w kolorystyce granatu, latem możemy postawić na jaśniejszy dżins z dodatkowymi przetarciami. Takie spodnie spokojnie mogą służyć nam na co dzień, możemy je też ubierać do pracy, oczywiście pod warunkiem, że nie obowiązuje nas żaden dress code.

 

Kolejnymi, absolutnie podstawowymi spodniami są te w kolorze czarnym, najlepiej, aby były wykonane z cieńszego materiału i również posiadały prosty krój. Do takich spodni pasuje absolutnie wszystko- z ich wykorzystaniem stworzymy zarówno bardziej sportowe stylizacje jak i te bardziej eleganckie. Będą się one świetnie prezentowały ze sportową marynarką, koszulą w kratę, ale i ze zwykłym t-shirtem. Czarne spodnie zawsze stanowią bezpieczną opcję, szczególnie w te dni, kiedy nie mamy czasu na zastanawianie się, co na siebie włożyć i chcielibyśmy szybko podjąć decyzję o ubraniu czegoś uniwersalnego, w czym na pewno będziemy dobrze wyglądać.

 

Posiadając tak podstawowe i uniwersalne ubrania nie będziemy już musieli się martwić o to, że nie będziemy wiedzieli w jaki sposób komponować swoją garderobę. Z pewnością stanie się to łatwiejsze, a i my sami szybko zorientujemy się, jakie połączenia najlepiej sprawdzają się w naszym przypadku.

Żródło: https://www.niren.pl/pl/c/T-shirt-meski/8