Czego uczy nas sukces sztucznej inteligencji

O sztucznej inteligencji mówi się od około 70 lat (od lat 50-tych ubiegłego wieku). Pierwsze więc czego uczy nas sukces sztucznej inteligencji, to fakt, że czasami na ten sukces trzeba trochę poczekać.

Sztuczna inteligencja przeżywała już w swojej historii trochę wzlotów i upadków (np. w latach 60-tych i 80-tych ubiegłego wieku), ale po fazie wzlotu przychodziła faza rozczarowania, bo okazywało się, że marzenia, które rozbudzała są nie do zrealizowania przy danym poziomie zaawansowania technologii.

Aktualnie sztuczna inteligencja przeżywa sukces, gdyż w ubiegłym wieku powstały naprawdę ciekawe algorytmy, które w końcu doczekały się technologii, która te algorytmy mogłaby wykorzystać z sukcesem.

W związku z tym warto przy swoich planach osiągania sukcesów pamiętać o tym, że czasami trzeba będzie trochę poczekać na sukces oraz że tworząc plany warto uwzględniać rzeczywistość (realne możliwości), aby te plany mogły przejść ze sfery marzeń do sfery realizacji i aby ta realizacja mogłą zakończyć się sukcesem.

Powodzenia w realizacji planów i odnoszeniu własnych sukcesów.